Lekár so špecializáciou v odbore neurológia - Nemocnica Trebišov - Svet zdravia, a.s Cover

Lekár so špecializáciou v odbore neurológia - Nemocnica Trebišov

ID ponuky: 55018

Referenčný kód: 2a18634a

Dohodou

Plat

2 194 EUR mesačne

Náplň práce

V našom odbornom a skúsenom tíme lekárov privítame nového člena, ktorý bude poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou odboru neurológia v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Bude samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore a bude poskytovať konziliárnu zdravotnú starostlivosť.

Požiadavky na uchádzača

  • - Získané špecializačné štúdium v odbore neurológia.

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Fotky pracoviska