Lekár so špecializáciou v odbore pediatria - Nemocnica Rožňava - Svet zdravia, a.s Cover

Lekár so špecializáciou v odbore pediatria - Nemocnica Rožňava

ID ponuky: 54862

Referenčný kód: 0cc5b764

Dohodou

Plat

2 194 EUR mesačne

naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov v závislosti od skúseností a profilu kandidáta

Náplň práce

Očakávame Nového lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie, špecializácie v odbore pediatria, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Bude samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore. Zabezpečí komplexnú a konziliárnu zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou pediatrického odboru.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • - zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť si priority - Kandidát by mal mať ukončenú špecializačnú prípravu v špecializačnom odbore pediatria. Nesmú mu chýbať komunikačné zručnosti, cieľavedomosť, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie

Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zľavové karty Podpora RODINY

Fotky pracoviska