Lekár špecialista v odbore Klinický imunológ a alergiológ pre deti a dospelých - Svet zdravia, a.s Cover

Lekár špecialista v odbore Klinický imunológ a alergiológ pre deti a dospelých

ID ponuky: 56465

Referenčný kód: 781d517c

Dohodou

Plat

Od 2 194 do 2 300 EUR mesačne

Náplň práce

- poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru u pacientov na ambulancii klinickej imunológie. - poskytovanie a zabezpečovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti, zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov. - vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 10
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - všeobecný prehľad - príjemné vystupovanie - schopnosť vedenia a motivácie pracovného tímu - flexibilita - zodpovednosť, schopnosť riešiť krízové situácie - aktívny prístup - Vodičský preukaz Microsoft Excel – základy Microsoft Word – základy Microsoft Outlook - základy

Benefity