Primár oddelenia FBLR - Nemocnica Galanta - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Primár oddelenia FBLR - Nemocnica Galanta

ID ponuky: 51985

Referenčný kód: 0a1edc9a

Dohodou

Plat

Od 2 194 EUR mesačne

Minimálna odmena 400€ . Naša ponuka môže byť aj vyššia a môže obsahovať aj ďalšie formy bonusov , v závislosti od skúseností a profilu kandidáta.

Náplň práce

Očakávame: Nového člena, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie - špecializácie v odbore Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore. Zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou odboru FBLR. A vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno - liečebnej činnosti v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - ukončená špecializácia v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia - Riadenie a vedenie ľudí, starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť si priority.

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Fotky pracoviska