Sestra na oddelení neurológie - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Sestra na oddelení neurológie

ID ponuky: 47030

Referenčný kód: 7de82ee7

Dohodou

Plat

Od 849 do 1 049 EUR mesačne

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania. Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Náplň práce

Poskytuje komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť na lôžkovom oddelení v nepretržitej prevádzke s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii, realizuje činnosti ošetrovateľského plánu Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - Prax vítaná, nie je však podmienkou. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Spravodlivé mzdové ohodnotenie Spolupráca s uznávanými odborníkmi. Atraktívne pracovné prostredie. Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít