Sestra na oddelení vnútorného lekárstva - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Sestra na oddelení vnútorného lekárstva

ID ponuky: 45527

Referenčný kód: 79ea254a

Dohodou

Plat

Od 849 EUR mesačne

Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Náplň práce

- Poskytuje komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť na lôžkovom oddelení v nepretržitej prevádzke s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť - Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami - Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii, realizuje činnosti ošetrovateľského plánu - Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - Lojálnosť Schopnosť pracovať v tíme Proaktivita Precíznosť Ochota učiť sa nové veci

Spravodlivé mzdové ohodnotenie Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít Karta zliav