Sestra pri lôžku v odbore vnútorné lekárstvo - Nemocnica Košice - Svet zdravia, a.s Cover

Sestra pri lôžku v odbore vnútorné lekárstvo - Nemocnica Košice

ID ponuky: 55647

Referenčný kód: ac764817

Dohodou

Plat

Od 901 EUR mesačne

+ pohyblivá zložka

Náplň práce

Očakávame nového člena ošetrovateľského tímu, ktorý bude s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta. V príjemnom prostredí bude samostatne alebo pod dohľadom realizovať výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - manuálna zručnosť - schopnosť určiť si priority - pro-klientský prístup - pracovné nasadenie - záujem o odborný a osobnostný rast - zodpovednosť samostatnosť flexibilita tímová spolupráca organizovanosť empatia

Celoročná zdravotná starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Odborné tréningy a školenia. Atraktívne pracovné prostredie. Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku. Rôzne druhy nepeňažných benefitov.