Sestra - projekt oddelenie neurológia - Nemocnica Topoľčany - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Sestra - projekt oddelenie neurológia - Nemocnica Topoľčany

ID ponuky: 55846

Referenčný kód: ba515e5e

Dohodou

Plat

Od 849 do 1 049 EUR mesačne

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a profilu kandidáta. Pracovné nasadenie oceňujeme formou osobného príplatku.

Náplň práce

Staňte sa aj Vy súčasťou nášho ošetrovateľského tímu na novootvorenom neurologickom oddelení pod vedením erudovaných a skúsených odborníkov, ktorí sú zárukou poskytovania kvalitnej zdravotnej starostlivosti a spoločne prispievajme k zvyšovaniu kvality zdravotnej starostlivosti v Topoľčianskom regióne. Nie je dôležité, či ste absolventom alebo sestrou s dlhoročnou praxou, príležitosť ponúkame každému, kto má záujem pracovať v dynamickej spoločnosti, ktorá je najväčším poskytovateľom nemocničnej starostlivosti na Slovensku. Čo očakávame: Očakávame nového kolegu, ktorý bude s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta. V príjemnom prostredí bude samostatne alebo pod dohľadom realizovať výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Požiadavky na uchádzača

Ponúkame možnosť pracovať v atraktívnom pracovnom prostredí v novej ošetrovateľskej jednotke neurologického oddelenia, ktoré poskytuje komplexnú diagnosticko-liečebno-preventívnu starostlivosť pre dospelých pacientov v regióne Topoľčany. Okrem atraktívneho pracovného prostredia ponúkame svojim zamestnancom podporu pri zvyšovaní, prehlbovaní alebo rozširovaní kvalifikácie prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít. Poskytujeme možnosť rozvíjať tzv. soft skills v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými. Zameriavame sa na ich silné stránky osobnosti a poskytujeme možnosť ich rozvoja. Svoju identitu však nespájame len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Fotky pracoviska