Sestra so špecializáciou poverená inštrumentovaním na operačnej sále s odmenou! - Svet zdravia, a.s Cover

Sestra so špecializáciou poverená inštrumentovaním na operačnej sále s odmenou!

ID ponuky: 14952

Referenčný kód: 889dfabe

Dohodou

Plat

Od 1 011 do 1 049 EUR mesačne

Ponúkame jednorázový náborový príspevok 1 000€, osobná odmena od 250€ + príplatky za služby platné podľa rozhodnutí riaditeľa

Náplň práce

- poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie - vykonávať samostatnú odbornú prácu na operačných sálach spojenú s prípravou na vykonanie operácie a inštrumentovanie pri operačných výkonoch - zodpovednosť za pripravenosť operačnej sály k jednotlivým operačným výkonom - zodpovednosť stálej pohotovosti

Požiadavky na uchádzača

  • - Špecializačný odbor: inštrumentovanie v operačnej sále Zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita Aktívny prístup k práci, schopnosť riešiť kritické situácie Plnenie úloh na požadovanej odbornej úrovni

Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov - preplácanie kurzov a účastníckych poplatkov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare MultiSport karta Zamestnanecké akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB Bratislava marathon Rodina - Medzinárodný deň detí - Mikuláš - Letný tábor pre deti, - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca Kultúra - Výhodné predplatné časopisov - divadelné predstavenia za zvýhodnené ceny