Accounting Team leader - S&you by SYNERGIE Cover

Pracovná pozícia

Accounting Team leader

ID ponuky: 69895

Referenčný kód: 015ede28

Dohodou

Plat

60 000 EUR mesačne

Náplň práce

Pro prestižní mezinárodní realitní skupinu hledáme manažera, který by se kromě vedení malého stabilního týmu účetních postaral i vlastní hands-on úkoly.Jste ostřílený profesionál v českém účetnictví, vyznáte se v IFRS alespoň teoreticky, a máte za sebou zkušenost s vedením menšího týmu? Pak to může být ta pravá nabídka pro Vás. Co budete mít na starost: * Metodické vedení malého účetního týmu - management kapacity, motivace, rozvoj zaměstnanců * Supervize a finální operace při měsíčních, kvartálních a ročních uzávěrkách * Spolupráce s externími auditory a s několika interními odděleními * Účtování dle potřeby * Rekonciliaci účtů * IFRS metodiku a její unifikaci na skupinové úrovni

Požiadavky na uchádzača

Benefity: * Flexibilní pracovní doba * Home office * Dog friendly office * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvky na kulturu a volný čas * Jazykové kurzy na pracovišti * Možnosti interního a externího vzdělávání * Příspěvek na stravování