HR analytik s francúzštinou (mzdová agenda) - S&you by SYNERGIE Cover

Pracovná pozícia

HR analytik s francúzštinou (mzdová agenda)

ID ponuky: 63941

Referenčný kód: 37cd8346

Dohodou

Plat

1 500 EUR mesačne

Od 1500 EUR/brutto (odhodnotenie bude nastavené vzhľadom k skúsenostiam kandidáta)

Náplň práce

Našim klientom je známa a etablovaná online spoločnosť, ktorá je svetový lídrom na trhu v online predaji a aktuálne rozširuje svoj špičkový tím mzdových špecialistov. Hľadáme pre nich šikovných kandidátov so základnou skúsenosťou v oblasti miezd alebo s admin skúsenosťou z personálneho oddelenia (príprava podkladov pre mzdové oddelenie, kontakt s inštitúciami a pod.) Máme otvorenú tiež senior pozíciu mzdového špecialistu pre skúsenejších kandidátov, čomu zodpovedá aj dodatočná agenda a vyššia platová škála. Môžete sa tiež rozhodnúť, či sa stanete súčasťou tohto skvelého tímu v Bratislave alebo v Prahe (táto pozícia však nie je "práca z domu/na diaľku", ak nerátame prechodné obdobie Covidu). Znie to pre Vás zaujímavo? Čítajte prosím ďalej ohľadom typických úloh pre túto pozíciu: * zhromažďovanie dát potrebných pre výpočet miezd z HR databázy a ich následná kalkulácia * kontrola správnosti dát a mzdový kontrolling (analýza a reporting) * spolupráca s personálnym oddelením ohľadom dotazov zo strany zamestnancov, legislatívnych noviniek a taktiež požiadavkami zo strany pobočiek * spolupráca s účtovným oddelením a poskytovanie potrebných výstupov/dát * kontakt s tretími subjektami a inštitúciami ohľadom reportovania požadovaných dát Zvládnete viac? * Môžete sa zapojiť do zlepšovania procesov oddelenia v spolupráci s Operational Excellence teamom * Môžete sa zúčastniť zaujímavých školení v rámci Payroll Academy * Môžete priniesť vlastné nápady a riadiť zaujímavé projekty v spoločnosti

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý), francúzština (pokročilý)

K platovému ohodnoteniu prislúcha aj sign-on bonus plus možnosť zapojiť sa ako akcionár do shareholder programu v rámci spoločnosti. Spoločnosť taktiež poskytuje benefity ako home office, extra dni dovolenky, jazykové kurzy, ročné členstvo v súkromnej klinike, životné poistenie a veľa iných.