JAVA BACK-END PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

JAVA BACK-END PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48872

Referenčný kód: 536f69c0

Dohodou

Plat

Od 5 100 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - spolupráca primárne na vývoji back-end časti nového zahraničného webového B2B riešenia pre oblasť TELCO - implementácia funkcionality podľa špecifikácie - spolupráca v rámci jedného z viacerých prepojených tímov o veľkosti 2-3 programátorov - v úvode spolupráce je potrebné 2-týždňové ON-SITE pôsobenie vo Švajčiarsku (všetky náklady s tým spojené sú hradené zákaznikom) - po zapracovaní sa na projekte možnosť spolupráce v SETUPe: 4 dni/týždeň ON-SITE (Bratislava) + 1 deň/týždeň OFF-SITE POŽIADAVKY - min. 4-ročné aktívne skúsenosti s programovaním v JAVA (JAVA 8) - skúsenosti s používaním Web Service-ov (REST/SOAP) - znalosť niektorého nástroja na automatizované build-ovanie (ideálne Maven) - znalosť niektorého continuous integration nástroja (Jenkins) - znalosť framework-u JUnit - znalosť web servera Jetty - skúsenosti s code quality nástrojom SonarQube - skúsenosti s test framework-om Mockito - skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git, SVN, CVS, ...) - komunikačná znalosť anglického jazyka - skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (ideálne SCRUM) - výhodou: skúsenosti s platformou Docker - výhodou: znalosť HTML5 a CSS (výhodou: LESS, SASS) - výhodou: znalosť JavaScript frameworku AngularJS alebo Angular - výhodou: znalosť TypeScript - výhodou: znalosť testovacieho nástroja Selenium - výhodou: skúsenosti s build automation platformou Gradle - výhodou: skúsenosti s používaním project track-ovacích nástrojov (napr. JIRA, Confluence, ...) - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)

po zapracovaní sa na projekte možnosť spolupráce v SETUPe: 4 dni/týždeň ON-SITE (Bratislava) + 1 deň/týždeň OFF-SITE

Fotky pracoviska