JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48872

Referenčný kód: 536f69c0

Dohodou

Plat

Od 4 200 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - zodpovednosť za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa špecifikácie alebo iného zadania pre oblasti bankovníctvo, telco, zdravotníctvo v technológii JAVA - analýza, implementácia a testovanie funkcionality podľa špecifikácie - spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia - podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY - min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s back-end programovaním v JAVA - výborná znalosť princípov objektovo orientovaného programovania (patterny/anti-patterny, testovateľnosť kódu,...) - znalosť framework-u Spring (Spring Boot) - skúsenosti s používaním Web Service-ov (REST/SOAP) - znalosť niektorého nástroja na automatizované build-ovanie (ideálne Maven) - znalosť niektorého continuous integration nástroja (Jenkins) - skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git, SVN, CVS, ...) - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)

- podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE

Fotky pracoviska