JS FRONT-END PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

JS FRONT-END PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48504

Referenčný kód: 41513e3d

Dohodou

Plat

Od 5 000 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - vývoj na strane front-end-u v technológii Javascript (Javascript ES6: ReactJS, Immutable.js) - vývoj front-end časti systému - spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 4-5 senior programátori, 1 team leader (SCRUM Master) - spolupráca s back-end tímom (JAVA) v rámci integrácie s front-end-om POŽIADAVKY - min. 4-ročná (aktívna) skúsenosť s niektorými JS framework-ami (ReactJS / Immutable.js / AngularJS) - znalosť princípov objektovo orientovaného programovania - výborná znalosť HTML5 - výborná znalosť CSS (LESS, Sass) - znalosť Web Service-ov (koncepty REST/SOAP) - znalosť princípov Javascript ECMAScript (ES6) - znalosť SQL - skúsenosti s MySQL/PostgreSQL - skúsenosti s in-memory DB Redis - znalosť JAVA framework-u Spring (Spring Boot) - skúsenosti s vývojom na projekte/och, kde server-side bol naprogramovaný v JAVA-e - skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git/SVN,...) - výhodou: skúsenosti s používaním project track-ovacích nástrojov (napr. JIRA, Confluence, ...) - výhodou: skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN, ...) - výhodou: znalosť niektorého continuous integration nástroja (Jenkins) - výhodou: skúsenosti s distribúciou Linux-u CentOS - výhodou: skúsenosti s platformou SaltStack - výhodou: znalosť konceptu DDD (Domain-Driven Design) - výhodou: znalosť konceptu MVC architektúry - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - analytické myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 4
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník)

Fotky pracoviska