JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48504

Referenčný kód: 41513e3d

Dohodou

Plat

Od 5 000 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - spolupráca na front-end-ovej časti vývoja enterprise SW riešení pre oblasti zdravotníctva, bankového sektoru, telco - spolupráca pri tvorbe analýzy a návrhu riešenia - vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania - implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie - spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia - podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY - min. 2-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom webových aplikácií - min. 2-ročná (aktívna) skúsenosť s JavaScript-om a niektorým z JS framework-ov (Angular, React, Vue, …) - skúsenosti s vývojom enterprise webového riešenia - znalosť HTML5 - znalosť CSS (výhodou: LESS, SASS) - skúsenosti s niektorým z repository systémov (napr. Git) - výhodou: znalosť TypeScript - výhodou: praktické skúsenosti s konceptom responzívneho designu - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník)

Fotky pracoviska