.NET PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

.NET PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48873

Referenčný kód: 5bd678e2

Dohodou

Plat

Od 4 000 do 4 400 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - spolupráca na vývoji back-endovej aj front-endovej časti enterprise SW riešení postaveného na technológii .NET pre oblasti bankovníctva, telco, zdravotníctva - implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie - spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia - podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY - min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom na MS platforme - praktické skúsenosti s technológiou .NET - výborná znalosť C# - výborná znalosť objektovo orientovaného programovania - skúsenosti s vývojom webservices (REST, SOAP) - skúsenosti s MS SQL DB - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník)

vysoko kreatívne prostredie seniorov, riešiacich problémy spoločne ale aj individuálne

Fotky pracoviska