PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT

ID ponuky: 48871

Referenčný kód: 61659e1a

Dohodou

Plat

Od 4 700 do 5 200 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - vývoj na strane back-end-u v technológii Perl - rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému - vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) - spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (SCRUM Master) - komunikácia medzi network deamons prebieha asynchrónne a paralelne - aplikované/implementované sú:- štandardné CPAN moduly (XML, NYTProf, DBI, JSON::XS) - vlastné moduly na komunikáciu s protokolmi/rozhraniami Net::AMQP (RabbitMQ), IO::Poll, IO::Socket, - spolupráca s front-end tímom v rámci integrácie s back-end-om POŽIADAVKY - min. 4-ročná (aktívna) skúsenosť s back-end programovaním v Perl-e - skúsenosti s modulmi/knižnicami CPAN - znalosť SQL (ideálne skúsenosti s MS SQL Server 2015) - skúsenosti s MS SQL/MySQL DB - znalosť PHP - znalosť XML - znalosť JSON - skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git/SVN,...) - výhodou: skúsenosti s message broker-om RabbitMQ - výhodou: skúsenosti s používaním project track-ovacích nástrojov (napr. JIRA, Confluence, ...) - výhodou: skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN, ...) - výhodou: znalosť niektorého continuous integration nástroja (Jenkins) - výhodou: skúsenosti s distribúciou Linux-u CentOS - výhodou: skúsenosti s platformou SaltStack - výhodou: znalosť konceptu DDD (Domain-Driven Design) - výhodou: skúsenosti s PostgreSQL - zodpovednosť - komunikatívnosť - samostatné a tvorivé myslenie - analytické myslenie - tímový hráč

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník)

Fotky pracoviska