PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - TITANS freelancers, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT

ID ponuky: 48500

Referenčný kód: a432a190

Dohodou

Plat

Od 4 300 do 4 800 EUR mesačne

Náplň práce

POPIS POZÍCIE - vývoj automatizovanej platformy pre automatizáciu testovania v telekomunikáciách od sietí, cez hovory, systémy až po aplikácie do mobilov - návrh a implementácia nových modulov: Python + Robot FW - dizajn riešenia - podpora nasadzovania - agilná metóda vývoja - Scrum - spolupráca v medzinárodnom tíme o veľkosti 2-4 programátorov - práca v režime: počas zapracovania fulltime ON-SITE Bratislava, po zapracovaní možná práca v režime 4 dni/týždeň ON-SITE Bratislava + 1 deň/týždeň OFF-SITE POŽIADAVKY - min. 3-ročná prax s programovaním v Python-e - komunikačná znalosť anglického jazyka - výhodou: skúsenosti s frameworkom na tvorbu testovacích scenárov - Robot Framework - výhodou: skúsenosti z oblasti telekomunikácií - výhodou: komunikačná znalosť nemeckého jazyka - zodpovednosť - proaktívny prístup - logické myslenie pri vykonávaní úloh

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)

Práca v režime: počas zapracovania fulltime ON-SITE Bratislava, po zapracovaní možná práca v režime 4 dni/týždeň ON-SITE Bratislava + 1 deň/týždeň OFF-SITE

Fotky pracoviska