Očný lekár - ambulancia - TRIGON Consulting s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Očný lekár - ambulancia

ID ponuky: 74157

Referenčný kód: afa1593a

Dohodou

Plat

Od 3 500 do 5 000 EUR mesačne

Náplň práce

Pre špičkovo vybavenú ambulanciu očnej kliniky hľadáme očného lekára s atestáciou. Klinika ponúka najrozsiahlejšie služby v oblasti mikrochirurgie oka na Slovensku. Disponuje modernou laserovou technológiou a excelentným odborným tímom s dlhoročnými skúsenosťami. Je to výborná príležitosť aj pre lekára, ktorý chce operovať, no do teraz nemal na to vytvorené podmienky. Pracovnou náplňou lekára je samostatná odborná lekárska starostlivosť o klientov. V prostredí kliniky a v spolupráci s ďalšími kolegami, budete v rámci starostlivosti o pacienta pracovať na vysoko špecializovanom pracovisku. Budete vyšetrovať klientov predoperačne a pooperačne. Budete pracovať s dokumentáciu v elektronickej a papierovej podobe. O objednávanie pacientov a bežnú administratívu sa postará recepcia. Vy sa budete môcť 100% sústrediť na lekárske výkony. Samozrejmosťou je možnosť pravidelne sa vzdelávať v rámci kliniky i mimo nej a účasť na kongresoch.

Požiadavky na uchádzača

- práca na zabehnutej klinike s výbornou reputáciou - nadštandardné ohodnotenie formou odmien a príplatkov - mimoriadne dobrá kultúra - výborné vzťahy na pracovisku - možnosť odborného rastu - služobné auto V prípade záujmu môžete pracovať 4 dni v týždni.