Remote hypotekárny bankár pre Prešov - Tatra banka Cover

Pracovná pozícia

Remote hypotekárny bankár pre Prešov

ID ponuky: 118250

Referenčný kód: 694ea739

Dohodou

Plat

Od 1 300 EUR mesačne

Nástupná mzda 1300 € brutto pri plnom úväzku. Štandardné odmeny po adaptácii priemerne vo výške od 1000 € - do 2490 € kvartálne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy, ktorá je závislá od plnenia predajného plánu. Zároveň poznáš nástupné aj cieľové mzdy na každej ďalšej retailovej pozícii a vieš si tak lepšie riadiť svoj kariérny rast.

Náplň práce

Náplň práce • Stanete sa EXPERTOM v oblasti financovania a poskytovania hypotekárnych úverov • Pre klienta budete PARTNEROM, ktorý poskytuje online poradenstvo a na mieru šitý produkt • ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami • Rozviniete Vaše komunikačné a predajné schopnosti • Spoznáte veľa nových ľudí a priateľskú (no i náročnú) pracovnú atmosféru • ZÍSKATE reálnu príležitosť nadštandardného zárobku, ktorý ovplyvníte iba Vy Vašim výkonom

Požiadavky na uchádzača

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií • Atraktívne kariérne príležitosti • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj • Možnost rotácií v rámcí RB Group • Práca so skúsenými lídrami • Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby • Príspevok na zdravotnú starostlivosť • Príspevok na DDS • Dovolenka PLUS