Remote hypotekárny špecialista pre Nitru - DIALOG Live - Tatra banka Cover

Pracovná pozícia

Remote hypotekárny špecialista pre Nitru - DIALOG Live

ID ponuky: 52524

Referenčný kód: b0430a50

Dohodou

Plat

800 EUR mesačne

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 800 € brutto pri plnom úväzku.

Náplň práce

Stanete sa EXPERTOM v oblasti financovania a poskytovania hypotekárnych úverov. Pre klienta budete PARTNEROM, ktorý poskytuje online poradenstvo a na mieru šitý produkt. ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami. Rozviniete Vaše komunikačné a predajné schopnosti. Spoznáte veľa nových ľudí a priateľskú (no i náročnú) pracovnú atmosféru. ZÍSKATE reálnu príležitosť nadštandardného zárobku, ktorý ovplyvníte iba Vy Vašim výkonom.

Požiadavky na uchádzača

  • - • Máte skúsenosti s PREDAJOM alebo ste šikovní absolventi? • Vyhovuje Vám aktívna práca s KLIENTOM? • Zaujímate sa o svet bankovníctva? • Baví Vás práca, ktorá je dynamická a tímová? • Charakterizuje Vás HÚŽEVNATOSŤ, vytrvalosť a cieľavedomosť? • Ak áno, radi Vás spoznáme

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií • Atraktívne kariérne príležitosti • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj • Možnost rotácií v rámcí RB Group • Práca so skúsenými lídrami • Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, z menárenské služby • Motivačné nadštandartné ohodnotenie • Možnosť stať sa akcionárom banky • Príspevok na zdravotnú starostlivosť • Príspevok na DDS •​ Dovolenka PLUS • Flexibilný pracovný čas