Operátor výroby 3,40€/hod. (Lučenec) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Operátor výroby 3,40€/hod. (Lučenec)

ID ponuky: 57317

Referenčný kód: a0t58000001DLcVAAW

Vhodné pre absolventa strednej školy

Vhodné pre absolventa vysokej školy

Dohodou

Náplň práce

- práca v spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou hlavových opierok do automobilov, - práca v automobilovom priemysle, - pomocné a manipulačné práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • - minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity, - prax vo výrobnom závode výhodou, - ochota pracovať na 3 zmeny, - manuálna zručnosť, - spoľahlivosť, zodpovednosť, - dobrý zdravotný stav.

- mzda 3,40 €/ hod. + iné mzdové ohodnotenia - práca na hlavný pracovný pomer s možnosťou prechodu do interného stavu, - vhodné pre mužov aj ženy, - zaujímavé mzdové ohodnotenie - príplatky nad rámec Zákonníka práce, každomesačný bonus za kvalitu a produktivitu a - doprava ZADARMO do a z: Divína, Fiľakova, Poltára, Málinca, Cinobane, Veľkého Krtíša , Rimavská Sobota, Ružiná, - mladý kolektív, - príjemné pracovné prostredie.