Operátor výroby v Kočovciach - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Operátor výroby v Kočovciach

ID ponuky: 60528

Referenčný kód: a0t4H00000sNPyLQAW

Vhodné pre absolventa strednej školy

Vhodné pre absolventa vysokej školy

Dohodou

Plat

774 EUR mesačne

Náplň práce

- práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke - montáž svetlometov - kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • - minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity - dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v noci ) - ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke - spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

- hrubá mzda 773,69 EUR/ mesiac + príplatky v zmysle zákona - rast základnej mzdy po skúšobnej dobe na 828,5 EUR/ mesiac - variabilná zložka mzdy - príplatok za nepretržitú prevádzku - príplatok za odpoludňajšiu zmenu - extra bonus za prácu vo sviatok 20 EUR / zmena - extra bonus za nadčasovú prácu 20 EUR / zmena - bezplatná doprava z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Piešťan, Myjavy a Starej Turej - príspevok na dopravu - príspevok na stravu aj prípade ak zamestnanec nevyužije firemnú jedáleň

O zamestnávateľovi

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou svetlometov pre popredné automobilové značky