Skladový pracovník/muž 900 € - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Skladový pracovník/muž 900 €

ID ponuky: 54010

Referenčný kód: a0t5800000OafOAAAZ

Vhodné pre absolventa strednej školy

Vhodné pre absolventa vysokej školy

Dohodou

Plat

900 EUR mesačne

Náplň práce

- mzda 900 € brutto + 100 € osobné hodnotenie - zabezpečovanie príjimu, uskladnenie a výdaj expedovaného tovaru - práca na 2 zmeny - skúsenosti s práca v sklade výhodou - práca aj na VZV, preukaz nie je podmienkou

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • - práca je vhodná pre ženy aj mužov - práca so skenerom výhodou - zodpovednosť a chuť pracovať - manuálna zručnosť - obratnosť výhodou

- firemný autobus (odvoz aj dovoz do práce) - zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnom prostredí - osobný a profesionálny rast - športové a relaxačné služby - zamestnanecké zľavy na produkty - vitamínový balíček

O zamestnávateľovi

Farmaceutický priemysel: Firma aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.