Technický rádce - netbox Cover

Pracovná pozícia

Technický rádce

ID ponuky: 15397

Referenčný kód: 51625a87

Dohodou

Plat

Od 15 000 do 16 800 EUR mesačne

Náplň práce

Rád si povídáš a pomáháš lidem? Dobrá nálada je Ti vlastní a šířit ji je pro Tebe téměř posláním? Pojď navýšit počet našich technických rádců! Co bude Tvůj denní chleba? - zodpovídat zákazníkům technické dotazy po telefonu - vyřizovat e-mailovou komunikaci - vkládat informace do interního systému - naslouchat, radit a pomáhat zákazníkům

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: čeština (expert), angličtina (začiatočník)
  • - zaměření na spokojeného klienta - pozitivní komunikace a příjemný projev - přehled v oblasti moderních technologií -

- příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji - služby netbox domů a firemní SIM karta pro rodinu - karta MultiSport - neustálý přísun čestvě mleté kávy - lednička plná osvěžujících drinků - sprcha pro sportovce

Fotky pracoviska