Sestra v odbore anestéziológia a intenzívna medicína - Nemocnica Topoľčany - Svet zdravia, a.s Cover

Sestra v odbore anestéziológia a intenzívna medicína - Nemocnica Topoľčany

ID ponuky: 47913

Referenčný kód: 28731058

Dohodou

Plat

Od 901 do 1 114 EUR mesačne

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a profilu kandidáta. Pracovné nasadenie oceňujeme formou osobného príplatku.

Náplň práce

Očakávame nového člena tímu na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny, ktorý bude s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta. V príjemnom prostredí bude samostatne alebo pod dohľadom realizovať výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Požiadavky na uchádzača

  • - Uvítame kandidáta s ukončenou špecializačnou prípravou v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna starostlivosť. Odborná prax je vítaná, nie je však podmienkou.

Benefity Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na  tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Fotky pracoviska