DATOVÝ ANALYTIK SAP (45-55.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

DATOVÝ ANALYTIK SAP (45-55.000 KČ)

ID ponuky: 126037

Dohodou

Plat

Hledáme zkušeného datového analytika se zaměřením na SAP, který přispěje svými znalostmi k optimalizaci datových procesů. Pokud máte zapálení do práce s daty a zkušenosti se systémem SAP, pak jste tím, koho hledáme! Neváhejte a ještě dnes nám zašlete Váš životopis! Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: DATOVÝ ANALYTIK SAP (45-55.000 KČ)

Náplň práce

* Monitoring kmenových dat * Řešení problémů v systému SAP * Zefektivnění logistických procesů * Reporting

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * SŠ/VŠ vzdělání * Znalost SAP prostředí * Anglický jazyk na komunikativní úrovni * Znalost práce PC * ŘP sk. B * Pečlivost, odpovědnost, organizovanost

* Týden dovolené navíc * Flexibilní pracovní doba * 13 a 14 plat * Bonusy a prémie * Možnost HO * Příspěvek na volnočasové aktivity * Lokalitu: okres Jičín