ELEKTROTECHNIK - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ELEKTROTECHNIK - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

ID ponuky: 126032

Termín nástupu

Dohodou

Úvod

Máte SOÚ/SŠ vzdělání elektro, technického směru? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete kariérně růst a být součástí prosperující společnosti? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTROTECHNIK - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

* Plnění plánu výroby a kvalita práce * Vedení dokumentace (poruchy, opravy) * Kontrola a údržba zařízení * Opravy technické dokumentace a elektrických obvodů * Používání měřících přístrojů, vedení záznamů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SOÚ/SŠ vzdělání, ideálně technického směru * Praxi z obdobné pozice * Znalost v oblasti energetiky * Znalost práce s PC, MS Office * Ochotu práce v nepřetržitém provoze

Benefity

* 25 dní dovolené * Kariérní růst * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní spoření * Bonusy, prémie * Lokalitu: okres Bruntál