FINANČNÍ ANALYTIK (až 75.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FINANČNÍ ANALYTIK (až 75.000 KČ)

ID ponuky: 121663

Dohodou

Plat

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti na pozici finanční analytik nebo controller? Máte pokročilou znalost excelu a komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Rádi tvoříte analýzy a reporty? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK (až 75.000 KČ)

Náplň práce

* Zpracování finančních analýz a reportů * Dohled nad procesem plateb * Spolupráce na tvorbě budgetu * Forecasting * Podpora finančního manažera

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání ekonomického směru * Praxi na obdobné pozici * Pokročilou znalost MS Excel * Pokročilou znalost anglického jazyka

* Dovolenou navíc * Bonusy a prémie * Pružnou pracovní dobu * Jazykové kurzy * Příspěvek na stravování * Příspěvek na sport * Nástup možný IHNED nebo domluvou * Místo výkonu práce: Praha