FYZIOTERAPEUT (mzda dle úvazku a zkušeností) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FYZIOTERAPEUT (mzda dle úvazku a zkušeností)

ID ponuky: 125091

Jste zkušení fyzioterapeuti, absolventi nebo studenti oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení? Pak je tu příležitost přímo pro vás :) Zaměstnání je možné na HPP či zkrácený úvazek - vše je na domluvě. Společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad nové posily na pozici: FYZIOTERAPEUT (mzda dle úvazku a zkušeností)

Náplň práce

* Poskytování péče klientům * Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie * Poradenství pacientům v průběhu terapie * Práce v moderním prostředí společnosti

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie (možný i zkrácený úvazek pro studenty tohoto oboru) * ideálně Registrace u Ministerstva zdravotnictví - odbornost 902 * Vstřícný a aktivní přístup k práci

* Mzdové ohodnocení závislé na Vaší práci (fix + odměny) * dovolená 20 dní * Pružná pracovní doba * Možnost práce na plný i částečný úvazek * Stravenkový paušál * Místo výkonu práce: okolí Šumperka