LÉKAŘ - GYNEKOLOGIE (100.-130.000Kč+PŘÍPLATKY+BYT+AUTO+BONUS) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LÉKAŘ - GYNEKOLOGIE (100.-130.000Kč+PŘÍPLATKY+BYT+AUTO+BONUS)

ID ponuky: 99468

Termín nástupu

Dohodou

Plat

Od 100 000 do 130 000 CZK mesačne

Úvod

Máte ukončené VŠ vzdělání a specializovanou způsobilost v daném oboru? Hledáte novou pracovní výzvu a příjemné pracovní prostředí? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: LÉKAŘ - GYNEKOLOGIE (100.-130.000Kč+PŘÍPLATKY+AUTO+BYT) + nástupní bonus

Náplň práce

* ambulantní lékař gynekologie a porodnictví

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * ukončené vysokoškolské vzdělání * specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v daném oboru * lékař L3

Benefity

* nástupní bonus * plně hrazené ubytování * automobil * 27 dní placeného volna * stravenky * penzijko * multisportka * jazykové kurzy * půlroční odměny * úhrada poplatků za členství v ČLKo * příspěvek na další vzdělávání * firemní rekreace - lázně * firemní akce pro zaměstnance Místo výkonu práce: Hranice