LÉKAŘ NA RADIODIAGNOSTICKÉ ODD - náborový příspěvek - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LÉKAŘ NA RADIODIAGNOSTICKÉ ODD - náborový příspěvek

ID ponuky: 104954

Termín nástupu

Dohodou

Úvod

Jste zkušeným lékařem, který hledá nové uplatnění? Nebo jste čerstvým absolventem lékařské fakulty? Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči vyhlašuje výběrové řízení na pozici LÉKAŘ pro RADIODIAGNOSTICKÉ ODDĚLENÍ, pošlete mi Váš životopis a odstartujte tím novou kariéru!

Náplň práce

* Poskytování péče pacientům na radiodiagnost.odd * Spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání - lékařská fakulta * Zájem a nadšení o obor * Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Benefity

* Náborový příspěvek - 100.000 Kč * 5 týdnů dovolené * Úhradu poplatku ČLK a ČLnK * Možnost zajištění dočasného ubytování * Příspěvek na životní a penzijní pojištění * Příspěvek na stravování * Poukázky do lékárny * a mnoho dalších benefitů! * Místo výkonu práce: severně od Olomouce