LÉKAŘ ORL - MOŽNOST ZKRACENÉHO ÚVAZKU (80.-120.000Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

LÉKAŘ ORL - MOŽNOST ZKRACENÉHO ÚVAZKU (80.-120.000Kč)

ID ponuky: 107202

Termín nástupu

Dohodou

Plat

Od 80 000 do 120 000 CZK mesačne

Úvod

Máte ukončené VŠ vzdělání a specializovanou způsobilost v daném oboru? Hledáte novou pracovní výzvu nebo třeba jen částečný úvazek a příjemné pracovní prostředí v zavedené poliklinice v Plzni? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: LÉKAŘ ORL - MOŽNOST ZKRACENÉHO ÚVAZKU (80.-120.000Kč)

Náplň práce

* ambulantní lékař na zavedené poliklinice v Plzni * ambulantní ošetření a zákroky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * ukončené vysokoškolské vzdělání * specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v daném oboru (L3)

Benefity

* zkrácená pracovní doba 35 hod./týden * práce od PO - PÁ dle Vašich časových možností * možnost zkráceného úvazku dle vlastních preferncí * 27 dní placeného volna * stravenky * penzijko * multisportka * jazykové kurzy * půlroční odměny * úhrada poplatků za členství v ČLKo * příspěvek na další vzdělávání * firemní rekreace - lázně * firemní akce pro zaměstnance Místo výkonu práce: Plzeň