PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - VOLNÉ VÍKENDY (80-95.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - VOLNÉ VÍKENDY (80-95.000 Kč)

ID ponuky: 102104

Dohodou

Plat

Rádi byste pracovali v moderním prostředí ordinace v Plzni? Zaměřujete se na všeobecné praktické lékařství a hledáte novou pracovní příležitost? Chcete mít více času na rodinu a neřešit přesčasy a víkendy? Ano? Tak na nic nečekejte a přihlaste se na pozici: PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - VOLNÉ VÍKENDY (80-95.000 Kč)

Náplň práce

* ošetřování pacientů v ordinaci * k dispozici bude mít zdravotní sestru * zadávání provedených výkonu do interního systému

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * vysokoškolské vzdělání na lékařské fakultě * atestaci ze všeobecného praktického lékařství (L3) * příjemný a vstřícný přístup k pacientům

* zázemí stabilní kliniky v Plzni * flexibilní pracovní doba 37 hod./týdně * pracovní doba od pondělí do pátku * odpovídající finanční ohodnocení * flexibilní pracovní dobu (fond 37,5 h týdně) Po-Pá * možnost zkráceného úvazku (nastavení dle možností) * příspěvek na penzijní a životní při/pojištění * úhrada příspěvku do ČLK * multisportka * 5 týdnů dovolené * 2 sick day * stravenky * místo výkonu práce: Plzeň