PRAVÁ RUKA MANAŽERA KVALITY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PRAVÁ RUKA MANAŽERA KVALITY

ID ponuky: 124973

Termín nástupu

Dohodou

Úvod

Máte zkušenosti z oblasti procesní kvality a přípravou podkladů pro audity? Mluvíte plynule anglicky a chcete být pravou rukou Quality managerovi? Máte povědomí o ISO normách a jejich certifikacích? Nevadí Vám občas vycestovat? Pak mi pošlete svůj životopis v anglickém jazyce a staňte se posilou na pozici: PRAVÁ RUKA MANAŽERA KVALITY

Náplň práce

* Podpora procesů a dokumentace v oblasti řízení kvality * Příprava podkladů pro audity a asistence při auditech * Spolupráce na přípravě směrnic a předpisů v oblasti řízení kvality * Úzká spolupráce s manažerem kvality

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * Vysokoškolské vzdělá, ideálně technického směru * Zkušenosti z oblasti procesní kvality * Anglický jazyk pro denní komunikaci (mluvenou i psanou) * Zkušenosti podpory procesů v rámci QMS systémů * Znalost práce s ERP a QMS systémy

Benefity

* 25 dní dovolené * 13. plat * Pružnou pracovní dobu * Příspěvek na stravování * Možnost výuky jazyků * Pravidelné vzdělávání a školení * Příspěvek na dopravu * Systém Cafeterie * Příspěvek na penzijní připojištění * Nástup možný IHNED nebo dohodou * Místo výkonu zaměstnání: Praha 9