RECEPČNÍ - MOOG - BRNO LÍŠEŇ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

RECEPČNÍ - MOOG - BRNO LÍŠEŇ

ID ponuky: 121630

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako RECEPČNÍ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

* jednoduchá obsluha recepce * přijímání návštěv * přepojování telefonických hovorů

Požiadavky na uchádzača

  • * dobrou pracovní morálku, spolehlivost, pečlivost * příjemné vystupování * AJ – aktivně – přijímání návštěv a telefonických hovorů * trestní bezúhonnost * základní dovednosti při práci s výpočetní technikou

* 140 - 160 Kč/ hodinu * 8 hod. pracovní směny, Po-Pá 7-15 * práci na HPP/DPP/DPČ * pracoviště v příjemném prostředí novostavby * odpovědného zaměstnavatele, férové jednání, * pravidelná měsíční mzda * nástup 1.7.2024 * Místo výkonu práce: Brno -Líšeň, ul. Trnkova (u Zetoru)