STAVBYVEDOUCÍ (60-70.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

STAVBYVEDOUCÍ (60-70.000 KČ)

ID ponuky: 121626

Dohodou

Plat

Máte SŠ vzdělání stavebního směru? Praxi v oblasti pozemních staveb? Orientujete se v technické dokumentaci a máte zkušenost s řízením týmu lidí? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: STAVBYVEDOUCÍ (60-70.000 KČ)

Náplň práce

* Koordinace a řízení činností na stavbě * Koordinace dodavatelů a dodávek materiálu * Realizace stavebních prací * Zodpovědnost za objednání zboží a stavebního materiálu * Dodržování BOZP * Reporting

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ/VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru * Praxi na obdobné pozici * Orientaci v technické dokumentaci * Řídící a organizační schopnosti * Znalost práce s PC, MS Office * ŘP sk. B

* Firemní akce * Bonusy a prémie * Služební mobil a PC * Příspěvek na volnočasové aktivity * Lokalitu: Ostrava