TEST INŽENÝR JUNIOR (35-40.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TEST INŽENÝR JUNIOR (35-40.000 Kč)

ID ponuky: 121670

Dohodou

Plat

Jste absolvent vysoké školy v ELEKTRO oboru a hledáte skvělou příležitost pro start své kariéry? Chcete pracovat v HI-TECH společnosti? Nastartujte svou kariéru jako náš nový: TEST INŽENÝR JUNIOR (35-40.000 Kč)!

Náplň práce

* mechanické testování produktů * správa a péče o testovací přístroje * spolupráce s oddělením kvality a vývoje * vybírání testovacích přístrojů u dodavatelů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * SŠ/ VOŠ nebo VŠ vzdělání v elektro oboru * NV 194/2022 Sb. - platnost klidně obnovíme * znalost technické dokumentace * anglický jazyk na komunikativní úrovni

* flexibilní pracovní dobu * pravidelné odměny * pololetní prémie * 25dní dovolené * kafeterie * příspěvek na životní či penzijní připojištění * pravidelné navyšování mzdy * místo výkonu práce: Plzeň