IT podpora pro interní zákazníky - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

IT podpora pro interní zákazníky

ID ponuky: 122420

Dohodou

Plat

35000.00

Náplň práce

- Poskytování rychlé podpory a pomoci při odstraňování problémů uživatelům po telefonu, emailu nebo přes HelpDesk - Sběr a komunikace požadavků klientů externím dodavatelům - Úzká spolupráce s IT týmem i externími dodavately - Tvorba a údržba dokumentace - Konfigurace systémů jako např. ERP a WMS

Požiadavky na uchádzača

  • - Komunikační a analytické schopnosti - Znalost práce s operačními systémy Windows, Mac a Linux. - Předchozí zkušenost s HelpDesk nebo technickou podporou - Plynulá čeština a angličtina alespoň základní úrovni (ke čtení technické dokumentace)

- 25 dní dovolené, sick days - Příspěvek na stravování - Částečný home office - Telefon, notebook - Zaměstnanecká sleva na zboží - Bezplatné parkování u vchodu do firmy - Příležitost k dalšímu vzdělávání a kariernímu růstu