Obchodní reprezentant - HPP, fix + bonusy, služební auto! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Obchodní reprezentant - HPP, fix + bonusy, služební auto!

ID ponuky: 123447

Dohodou

Plat

50000.00

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost zabývající se dodávkami regálových systémů hledám nového kolegu - obchodníka pro region východních Čech, části středních Čech a Vysočiny. Ideální kandidát má již obchodní zkušenost, preferuje projektový obchod před katalogovým prodejem, nebojí se vyhledávat nové možnosti a dokáže si sám organizovat čas i pracovní náplň. Důležitá je i angličtina pro komunikaci a zaškolení v rámci korporátu. Náplň práce: - vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče a stávající klienty - kontakt se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků - specifikace požadavků a příprava cenových nabídek - příprava řešení na míru spolu s technickým oddělením - práce v terénu/home office

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ vzdělání - schopnost pochopit technická řešení - praxe na obchodní pozici (B2B) - řp. B a uživatelská práce na PC - AJ na komunikativní úrovni - samostatnost a spolehlivost - dobré komunikační a prezentační schopnosti

- zaměstnání na HPP - fixní mzdu v rozmezí 50 - 60.000Kč dle zkušeností - měsíční, čtvrtletní a roční bonusy dle plnění targetů - služební automobil i pro neomezené soukromé užívání - mobil a notebook - 5 týdnů dovolené - kompletní zaškolení a onboarding program Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Vaše CV v ČJ i AJ přes "odpovědět"