POMOCNÝ SKLADNÍK | ranní směny, O-Přívoz - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

POMOCNÝ SKLADNÍK | ranní směny, O-Přívoz

ID ponuky: 123118

Dohodou

Plat

21840.00

Náplň práce

- výdej zboží: Pokud si zákazník bude chtít zboží půjčit, je třeba, abys ho správně dle pokynů připravil, spočítal a předal - příjem zboží: Jelikož se jedná o práci na půjčovně, je třeba, abys vždy vrácené zboží převzal, spočítal a zkontroloval kvalitu materiálu - údžba: V případě, že bude zboží poškozeno, je třeba, abys udělal zápis a provedl údržbu - obnovil lak, vyměnil překližku a dělal kontrolu provozuschopnosti - manipulace: Každá věc má své místo a proto je třeba, abys vždy vše vrátil tam, kam patří

Požiadavky na uchádzača

  • - min. SOU s výučním listem - vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti) - fyzická zdatnost - manipulace těžkými kusy - uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním - spolehlivost v docházce

- mzda 130 - 150 Kč/h dle výkonu - stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den - 5 týdnů dovolené - pouze ranní směny od 6:30 - 15:00 hod. - volné víkeny - dobrá dostupnost autem i MHD