Seřizovač automatizace | Zajištěná doprava - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Seřizovač automatizace | Zajištěná doprava

ID ponuky: 121671

Dohodou

Plat

48000.00

Náplň práce

- zajištění oprav zařízení a údržby - udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady - dodržování technologické kázně - zacházení se zařízením dle návodů, školení, bezpečnostních pokynů - navrhování technických zlepšení používaného zařízení (přípravky, pomůcky), výrobních postupů - 3 měsíce důkladného zaškolení - nemusíš se bát, že by se Ti nikdo nevěnoval

Požiadavky na uchádzača

  • - technické vzdělání - mechanické opravy, manuální zručnost - praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou velkou výhodou - ochota pracovat 3 dny práce / 3 dny volno, v průměru 16 směn v měsíci (12ti hodinové směny 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)

- měsíční mzdu 48 000 Kč - navyšování mzdy dle získaných odborných znalostí a osobní ohodnocení - letní a zimní prémie - Benefitní program Cafeteria Pluxee - stravenkový paušál a k tomu možnost objednávání jídel ve firemní jídelně - příspěvek na soukromé penzijní pojištění - až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno - zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů - slevy u prodejců vozidel a poskytovatelů pojišťovacích produktů - zajištěnou dopravu na pracoviště ze směru od Plzně, Horšovského Týna, Merklína a Přeštic - odborná a jazyková školení - možnost kariérního růstu - čisté prostředí s nejmodernějšími technologiemi