ÚDRŽBÁŘ ELEKTROMECHANIK, MZDA 50.000-62.000 KČ, 12 SMĚNY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ÚDRŽBÁŘ ELEKTROMECHANIK, MZDA 50.000-62.000 KČ, 12 SMĚNY

ID ponuky: 122262

Dohodou

Plat

50000.00

Náplň práce

Pro společnost, která sídlí na Dobříši a zabývá se výrobou zemních strojů přijmeme do týmu údržbářů kolegu - údržbáře elektromechanika. Jaká bude Vaše náplň práce? - Údržba elektronických a mechanických zařízení - V případě poruchy provádět opravy elektro – mechanických strojů a zařízení ( senzorů, svařovacích přípravků a jiných zařízení) - Provádět preventivní prohlídky příslušných strojů / zařízení (přípravky a jiné) Nepřetržitý provoz. Nástup ideálně ihned

Požiadavky na uchádzača

  • - Podmínkou je vyhláška na elektrických zařízeních podle NV č. 194/2022 Sb. §6. - SOU/ÚSO elektrotechnického směru (elektrikář slaboproud) - Orientace v elektro a hydraulické dokumentaci podmínkou - Znalost senzoriky a elektrokomponentů – celkový přehled

- Atraktivní mzdu s jistotou pravidelného růstu. - Mzda od 50 000 Kč s možností růstu až na 62 000 Kč. - Od ledna zvyšujeme mzdy. - Široké možnosti kariérního a mzdového růstu. - Odměnu 15 000 Kč - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy. - Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 3% hrubé mzdy. - Dotované stravování - hlavní jídlo od 22 Kč, polévka za 6 Kč nebo příspěvek na stravenkovou kartu (70 Kč). - Dáme Vám týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů). - Čím rychleji se učíte, o to více se Vám navyšuje mzda. - Levnější volání pro Vás i členy Vaší rodiny. - MAKRO karta - Jazykové kurzy a další interní i externí školení. - Dárkové poukazy k životnímu a pracovnímu výročí.